Cesta pravého muže - pozvání

Cesta pravého muže.


    Chci Tě pozvat na Cestu pravého muže. Program, díky kterému jsem změnil svůj život.
Nejde napsat vše.


    Před 2 roky jsem absolvoval 1.ročník. Jednu noc při koukání do monitoru mi přišla zpráva. Zbývala hodina do půlnoci, než se uzavře tento 1. běh CPM. Přihlásil jsem se, zaplatil kartou 6 tisíc a už jen čekal, co se bude dít. Spousta informací a praktických výzev. V tom je ta hodnota. Výborné vedení, motivace a činy.


    Nastartoval jsem proces, o němž jsem neměl ponětí.
Po 2 letech sebeléčení duše, překonávání strachů, pohodlí a starých naučených vzorců jsem dál na té nekončící cestě. Jsem naplněnější, zamilovanější do života, zamilovanější do své ženy, poctivější ke svým dětem.


    Naučil jsem se vnímat svoji mužskost, ženskost a dětskou duši v sobě, naučil jsem se, co je to mít vizi osobní, kam vést a udržovat svůj charakter, dále rozvoj vize v podnikání, co je mít vizi své sexuality, jak prožívat rozměr milostného života. Učím se důvěřovat lidem a událostem, které mě potkávají a rozumět jim. Co to je bohatství, vztah k penězům, zda přicházejí či nepřicházejí a proč.


    Věřím, že si všichni zasloužíme žít smysluplný život, věřím, že si naše životní partnerky zaslouží mít doma stabilní oporu v muži, neboť jedině tak mohou žít ženský život prožívající a tvořící přítomnou realitu. Věřím, že naše děti uvidí vzor, který později sehraje významnou roli v jejich životě. Věřím, že tímto poznáním svých schopností změníme svět, kde je pro každého jen jediný soupeř a to on sám.


    Pokud máš touhu něco podobného zažít, připoj se. Staň se sám sebou tak, jak to chceš ty sám a Tvé srdce.


29.března začne Summit CPM, zdarma série 8 přednášek na internetu.
http://cestapravehomuze.cz/cpm-summit/?a_box=hc7ty2vc


a taky začne prodej programu Cesta pravého muže.
Chceš-li si zakoupit vstup do programu, udělej to přes tento odkaz.
http://cestapravehomuze.cz/?a_box=89xeptnx


možnost zakoupení vstupu je 29.3-29.4.2016, začíná program CPM


Zdravím Zdeněk Habarta
 

Zdeněk

Někdy kluk, někdy chlap se srdcem. Bývalý pomocník strojvedoucího, misionář; nyní žijící z výsledků své obchodní činnosti. Celoživotní hledač radosti, kterou již ve svých letech začínám žít.

Helena

Keramiku jsem poznala, když mi bylo dvacet. Je to nádherné řemeslo, které mě k sobě přitáhlo ve chvíli, kdy jsem hledala své místo na světě. Práce s mokrou hlínou ve mě probouzí fantazii a lásku k přírodě.

Naše služby
Keramická dílna

Keramická dílna

Na hrnčířském kruhu vytváříme především hrnčířské zboží pro dům i zahradu. Máte-li svá osobitá přání, rádi vám vyjdeme vstříc.

Ubytování

Ubytování

Nabízíme k pronájmu malý byt, který je součástí staré venkovské usedlosti postavené německou rodinou na přelomu 18. a 19. století

Tvořivá setkání

Tvořivá setkání

V naší dílně vítáme všechny, kteří by si rádi vyzkoušeli práci s hlínou – modelování, točení na hrnčířském kruhu a relaxační tvoření.

Život v přírodě

Život v přírodě

Dům s velkou zahradou a lesem vám nabízí úzký kontakt s přírodou. Vyměňte každodenní spěch za malé zastavení a vnímejte přírodní rytmy.

Adresa

Zdeněk a Helena Habartovi
Moravský Karlov 103
Červená Voda 561 61

Kontakty

Zdeněk

zdenekhabarta@seznam.cz
tel. 777 815 909

Helena

habartovi@email.cz
tel. 773 206 793