Pozvání na webinář o mužství

Před 2 roky jsem vstoupil do programu, kde si muž začal připadat jako muž. Ve vnitřní prázdnotě jsem pocítil nový impuls k životu. Navíc k životu, který bude objevovat mé touhy, neskrývat je, ale odkrývat je před světem, mluvit o nich zřetelně a upřímně před lidmi. Nebát se opuštění, neskrývat své stíny před manželkou a dětmi. Prožít své stíny naplno. Stíny související se sexualitou, alkoholem a kouřením, stín strachu o finanční přežití v současné formě českého či euroamerického kapitalismu.

Máte-li někdo pocit, že nežijete upřímně svůj život, že skrýváte své strachy a obavy, že jaksi nejste sví a že vás svět spíš vysává než naplňuje radostí, hravostí, hrdostí, štěstím, pak vás chci přizvat na webinář. Webinář o cestě, která nekončí, nemá hranice a je pro muže i ženy. Neboť i ženy zajímají muži, přestože jim velmi často nerozumí. Posílám odkaz, kde se můžete přihlásit. Začíná zítra 26.10.2015

http://www.muzskykruh.cz/webinar-muzsky-vycvik/

info i na facebooku

https://www.facebook.com/events/1659346487615323/

Toť vše. Nechci moc kecat. S úctou před velkými kroky a činy nás všech.

Zdeněk

Zdeněk

Někdy kluk, někdy chlap se srdcem. Bývalý pomocník strojvedoucího, misionář; nyní žijící z výsledků své obchodní činnosti. Celoživotní hledač radosti, kterou již ve svých letech začínám žít.

Helena

Keramiku jsem poznala, když mi bylo dvacet. Je to nádherné řemeslo, které mě k sobě přitáhlo ve chvíli, kdy jsem hledala své místo na světě. Práce s mokrou hlínou ve mě probouzí fantazii a lásku k přírodě.

Naše služby
Keramická dílna

Keramická dílna

Na hrnčířském kruhu vytváříme především hrnčířské zboží pro dům i zahradu. Máte-li svá osobitá přání, rádi vám vyjdeme vstříc.

Ubytování

Ubytování

Nabízíme k pronájmu malý byt, který je součástí staré venkovské usedlosti postavené německou rodinou na přelomu 18. a 19. století

Tvořivá setkání

Tvořivá setkání

V naší dílně vítáme všechny, kteří by si rádi vyzkoušeli práci s hlínou – modelování, točení na hrnčířském kruhu a relaxační tvoření.

Život v přírodě

Život v přírodě

Dům s velkou zahradou a lesem vám nabízí úzký kontakt s přírodou. Vyměňte každodenní spěch za malé zastavení a vnímejte přírodní rytmy.

Adresa

Zdeněk a Helena Habartovi
Moravský Karlov 103
Červená Voda 561 61

Kontakty

Zdeněk

zdenekhabarta@seznam.cz
tel. 777 815 909

Helena

habartovi@email.cz
tel. 773 206 793